Suplementi

Prvi rezultati

Osnove bodybuildinga!

Moderatori/ce: Trust, BaRLoK, ZLATAN SARACEVIC

Prvi rezultati

PostPostao/la pocetnik17 » 10 sep 2007, 23:20

krenuo sam u teretanu i vec intezivno vezbam 2 tjedna i jedem sve brstim sa tanjura hahaha znaci svaki dan se prejedem i voca i povrca i mesa.inace sad imam 65 kg a zelim se nabit do 75kg posto sam visok 180cm.

Zanima me za kolko se mogu viditi prvi rezultati naravno ako vjezbam 3 puta tjedno mislim ono trbusni misici i bicepsi za kolko to mogu ocekivat da se vidi??????
pocetnik17
Početnik

PostPostao/la JKano » 11 sep 2007, 01:03

Nema pravila, svi smo razliciti od metabolizma do tjelesne kompozicije... Sad vaga nije glavno mjerilo, 75 kg cega? Ako hoces misicnu masu sa niskim bf u naj naj slucaju citava godina...
Ako ti je nizak bf trbusni se(bar kod mene) lako rade... 3 mjeseca i zmaj si.
Izrada programa ishrane i treninga, planiranje ciklusa, jako povoljno, info na pm

slika
JKano
WEBSITE MASTER

Re: Prvi rezultati

PostPostao/la Sportasica-Sarajevo » 11 sep 2007, 02:39

pocetnik17 je napisao/la:krenuo sam u teretanu i vec intezivno vezbam 2 tjedna i jedem sve brstim sa tanjura hahaha znaci svaki dan se prejedem i voca i povrca i mesa.inace sad imam 65 kg a zelim se nabit do 75kg posto sam visok 180cm.

Zanima me za kolko se mogu viditi prvi rezultati naravno ako vjezbam 3 puta tjedno mislim ono trbusni misici i bicepsi za kolko to mogu ocekivat da se vidi??????

Ne znam sto to radis. Sama hrana je dovoljno jaka, ali ako uporedo treniras i hranis se ( po prog.za masu) ne znam sto se prejedas, to jarane moj ide fino samo od sebe, ne vidim efekat nabijanja kila u kratkom periodu, gdje su tu misici... Ti ustvari hoces da normalizujes kile, jos jedan vise razlog da jedes u normalnim kolicinama i da se posvetis treningu maks... malo razmisli, mislim da pogresno razmisljas....

Ako ne poslazes kockice tamo gdje treba da stoje , ni efekat nece biti ocekivani pa ni rezultat... pa valjda kontas...

A vremenski za koliko ce se misici pocet isticat - neka ne bude primarni cilj treniranja - opet pogresno.. pa eto malo razmisli i o tome ...
Sportasica-Sarajevo
WEBSITE MASTER

Natrag na BODYBUILDING OSNOVE

Trenutno korisnika/ca: / i 244 gostiju.

Kick Boxing World Cup 2009